Předplatné


Literární noviny

List pro kritické myšlení

Literární noviny jsou měsíčník pro kulturu a politiku. Ztělesňují tradici inteligentní publicistiky, nabízejí prostor pro diskusi o důležitých otázkách české společnosti, které jejich autoři formulují osobitě a mnohdy jako první. Neztrácejí ze zřetele duchovní rozměr života jednotlivce i národa a chápou jej v kontextu globalizujícího se světa.
Literární noviny nejsou poznamenány neduhy většinového mediálního trhu. Přinášejí ukázky kvalitní světové žurnalistiky a příklady hodnotných beletristických textů. Společně s Literárními novinami obdržíte časopis Biblio a přílohy Harmonie života a Interview. Součástí dodávky bude i občasník Pražská kulturní (knižní) revue.

Objednávky předplatného přijímá ČESKÁ POŠTA

     1. telefonicky na bezplatné lince 800 300 302   
     4. a písemně na adrese: Česká pošta, s.p. , oddělení periodického tisku,  Olšanská 38/9, 225 99 Praha 3

Předplatné časopisu lze rovněž objednat na e-mailové adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Na tuto adresu stačí zaslat e-mail s vaší poštovní adresou, kam vám bude zasláno první nejbližší číslo Literárních novin spolu s poštovní poukázkou  k zaplacení předplatného.

 

Staňte se pravidelnými čtenáři  Literárních novin!

Předplaťte si  je na zkoušku na dva měsíce  jen za 118 Kč!

Kontakt:   poštou na adresu  Korunní 104, 101 00 Praha 10,

                 e - mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript      

                telefonicky: 234 221 130, 800 300 302 (bezplatná linka) 

 

Ceny předplatného tištěného měsíčníku Literární noviny (Literární noviny + Biblio + Harmonie života + Interview + Pražská kulturní revue nebo Pražská knižní revue) :

  1. na dva roky za 1019Kč /sleva 397 Kč/
  2. na jeden rok za 708 Kč
  3. na půl roku za 354 Kč

 

Ceny předplatného elektronické verze měsíčníku Literární noviny

  1. ke čtení online za 496 Kč ... objednat 
  2. ke stažení pro čtečky Kindle za 496 Kč  ... objednat lze emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Dárkový list ke stažení:  list1.

Všechny ceny jsou včetně DPH.

K blížícím se Vánocům přicházejí Literární noviny na pomoc s výběrem dárků. Udělejte svým blízkým – a firmy třeba svým zaměstnancům  -  radost a obstarejte jim výhodné dvouleté nebo zlevněné roční předplatné jako dárek. Pokud si tedy do 15. prosince 2018 naše noviny předplatíte na dva roky, dostanete je za 1 019 Kč, roční předplatné v hodnotě 708 Kč objednané ve stejném období bude místo 708 Kč za 566 Kč. Kontakt pro tyto objednávky je: poštou na adresu  Literární noviny, Korunní 104, 101 00 Praha 10, e-mailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo telefonicky na čísle: 234 221 130.

Navíc, kromě slevy máte možnost získat pro obdarovaného příslušný certifikát. Stačí, když nám to oznámíte na níže uvedené kontakty, sami vám po sdělení jména a adresy obdarovaného příslušný certifikát připravíme, vytiskneme a zašleme. Další možností je „vyrobit si“ certifikát sami, najdete ho na adrese http://old.literarky.cz/predplatne  ( v kolonce Dárkový list, ke stažení-list 1), vyplníte příslušné kolonky  a vytisknete. Noviny objednáte na adresu obdarovaného, jako plátce uvedete sebe. Kontakt pro tyto objednávky jsou: poštou na adresu  Literární noviny, Korunní 104, 101 00 Praha 10, e-mailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , dále pak telefonicky na čísle: 234 221 130, kde také dostanete další informace.

Vaše redakce LtN

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.