Národní cena kariérového poradenství 2016


Národní cena karierového poradenství„Kariérové poradenství podporuje objevování a rozvoj talentu, který je v každém z nás.“

 

 

Centrum Euroguidance, Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje 8. ročník soutěže Národní cena kariérového poradenství. Soutěž je realizovaná ve spolupráci s Centrem Euroguidance Slovenské republiky a pod záštitou Národního poradenského fóra.

Mohou se zapojit organizace (např. mateřské, základní, střední a vysoké školy, školská zařízení, instituce dalšího a celoživotního vzdělávání, úřady práce, personální, poradenské a vzdělávací agentury, podniky, firmy, neziskové organizace) i jednotlivci (výchovní poradci, poradci ve státních i nestátních zařízeních a organizacích, soukromí poradci a další).

Přihlásit je možné aktivity, projekty a služby kariérového poradenství v oblasti vzdělávání a zaměstnanosti pro mládež i pro dospělé.  Přihlásit lze i jednorázovou aktivitu podporující rozvoj kariérového poradenství (informační nástroj, metoda, publikace, výzkum, studentská práce, konference, vzdělávací akce, projekt apod.).

Rádi bychom podpořili i začínající jednotlivce a organizace, přicházející s malou, ale významnou iniciativou v oblasti poradenství.                                                   

Uzávěrka pro zasílání příspěvků: 20. června 2016

Vyhlášení vítězů a prezentace oceněných příspěvků: 20. září 2016

Všechny podmínky soutěže a přihlášku ke stažení naleznete zde.

Přihlášku pošlete na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději do 20. června 2016.

Cena pro každý přihlášený příspěvek:

• představení všech příspěvků na konferenci při příležitosti vyhlášení výsledků soutěže;

• publikace příspěvku ve sborníku soutěže v česko-slovenské a anglické verzi.

Hlavní ceny:

• studijní pobyt pro jednu osobu do institucí poskytujících kariérové poradenství ve Velké Británii;

• propagace na stránkách www.euroguidance.cz, v dalších médiích, využívání loga soutěže.

Speciální ceny pro zavedené aktivity s dlouhodobým přínosem i pro začínající aktivity karierového poradenství.

------------------------------------------

Evropská síť Euroguidance je iniciována Evropskou komisí pro rozvoj celoživotního poradenství, zejména v oblasti vzdělávání, práce a mobility. Centra Euroguidance podporují výměnu zkušeností, vzdělávací příležitosti a mezinárodní mobility pro poradce ve 34 evropských zemích.

České Centrum Euroguidance realizuje informační a vzdělávací aktivity pro poradce v oblasti celoživotního, kariérového poradenství u nás i napříč Evropou. Prostřednictvím webových stránek www.euroguidance.cz poskytuje prostor pro sdílení informací a zkušeností poradkyň a poradců na národní i mezinárodní úrovni. Každoročně vyhlašuje Národní cenu kariérového poradenství pod záštitou Národního poradenského fóra.

Centrum Euroguidance v České republice působí při Domu zahraniční spolupráce.  

 

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

 

Zaujalo vás

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB
MKP