Harmonie života

Harmonie života

Příloha Literárních novin

 

Telefon do redakce a inzerce: 234 221 131

Telefon předplatného: 234 221 130

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

AddThis Social Bookmark Button
Čeští potravináři mají mlsným jazýčků co nabídnout

Čeští potravináři mají mlsným jazýčků co nabídnout

 

Jubilejní 10. ročník soutěže o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka 2018 a Dětská chuťovka 2018 konaný pod záštitou předsedy Senátu Milana Štěcha a ministra zemědělství Miroslava Tomana, zná své vítěze. Jednu z odměn předaly a mediálním partnerem byly Literární noviny, které vydávají mimo jiné přílohu Harmonie života pojednávající nejen o umění, ale i o zdraví.

Moc krásy – Poslední rozhovor se sociologem Petrem Matějů

Moc krásy – Poslední rozhovor se sociologem Petrem Matějů

Před několika týdny vyšla dlouho očekávaná publikace Moc krásy s podtitulem Pomáhá krása a atraktivita k životnímu úspěchu? – kolektivu autorů, který vedl sociolog prof. Petr Matějů, Ph.D., jenž také inicioval její vznik a výzkum i sepsání knihy. Vydání knihy ani tištěné podoby tohoto rozhovoru se bohužel nedožil (zemřel 16. června 2017), jeho vášnivé diskuse na téma krásy ale zůstávají živé v myslích mnoha spolupracovníků. Jak se ukázalo, byl to zřejmě poslední mediální rozhovor s tímto významným českým sociologem.

Podpora vitality ženy

S potížemi gynekologického původu se v současné době potýká valná většina žen. Ženy, jako nositelky života, musí ve svém životě projít několika fázemi tělesných změn, které je připravují na jejich mateřskou úlohu. Tyto změny se většinou neobejdou bez stavů nerovnováhy organismu.

 

strana 1 z 2

Zaujalo vás

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB
MKP